Logo střediska

2. oddíl – Vydry

Jarní prázdniny jsme zahájily jednodenní akcí v okolí Nového Města nad Metují. Svoje jednodenní dobrodružství jsme zahájily srazem u Sokolovny, kde jsme se sice sešly v menším počtu, ale ani to nás neodradilo od vyhlídky užitého dne.

najdi

Číst dál: Najdi, přines, odemkni (12. 2. 2022)

První akcí roku 2022 se stala Praha plná strašidel. Jak už název napovídá, vyrazily jsme si na víkendovku až do Prahy. A protože v Praze je blaze, stálo to za to!

Strašidla2022

Číst dál: Prahou plnou strašidel (7.-9. 1. 2022)

Vánoční shromáždění tentokrát neprobíhalo v klubu Mandl, jako je už naší tradicí. Všechny jsme se sešly u ohně před naší klubovnou, kde jsme společně zavzpomínaly na uplynulý rok, který pro nás nebyl jednoduchý. 

Vánočko2021

Číst dál: Vánoční shromáždění (18. 12. 2021)

Ani tento rok jsme nezapomněly uklidit kolem kapličky sv. Barbory na Rezku. Sešly jsme se dopoledne u klubovny, vzaly si hrábě a velké pytle na odklízení listí a vydaly se ke kapli. Cestou jsme si zahrály pár her, jako třeba invazi mimozemšťanů apod.

Barborka

Číst dál: Barborka s přespáním (20.-21. 11. 2021)

Choceň je plná děsivých, hrůzu nahánějících příběhů. A není nic intenzivnějšího, než když si jeden z nich zažijete na vlastní kůži... Vyrazily jsme si na poklidnou víkendovku do Chocně. Co ale nikdo nečekal bylo falešné obvinění nás všech z vraždy lorda Hraboše a následné uvěznění do cely.

Choceň

Číst dál: Labyrint (5.-7. 11. 2021)