Logo střediska

I vedoucí si musí někdy odpočinout. U nás odpočívají aktivně, proto jsme pro vedení posádek zorganizovaly motivační akci, která proběhla na konci října.

92

V pátek jsme rangersky rozdělily do dvojic, daly jim mapu s body a obálku s úkoly. Cíl byl jasný. Dostat se do Náchoda. Cestou holky plnily úkoly jako: vyluštit sudoku, vymyslet básničku nebo si navzájem vyčistit zuby. Svůj postup holky dokumentovaly pomocí selfie. Noc jsme strávily v klubovně náchodských skautů nedaleko zámku.

29

Myška a Tori při vzájemném čištění zubů.

Po brzkém budíčku následovalo hlášení: „Máte 20 minut na to, abyste se sbalily a s nuznou snídaní našly místo na sledování východu slunce.“ Tento romantický akt nám ovšem překazilo počasí, protože byla mlha. Celý den jsme se různě potkávaly a plnily záludné úkoly. Na oběd jsme se sešly na Dobrošově, kde jsme se nachomýtly k právě probíhající svatbě. S vysokou pravděpodobností nás zvěčnily i na některé ze svatebních fotek. A nebyla by to pořádná akce, kdyby někdo nezabloudil. Tentokrát jedna skupinka místo do Náchoda došla do Pekla. K večeru jsme společně barvily trička. Za odměnu jsme šly na večeři na pizzu a poté se rozloučily.

116i

Holky u pevnosti.

125

Společné barvení triček.

Napsala Mihule (Marie M. Horčičková)