Logo střediska

Je to pěkná řádka let, co se sešla úplně první družinka vodních skautek. Vlastně je to přesně 20 let, co Fredy, Fůfa, Anne, Efee a Mourek položily základy k našemu skvělému oddílu. To přece nemůžeme nechat jen tak bez povšimnutí. Musíme to pořádně oslavit!

20161008 154858 1

Oslava se konala 8. 10. v klubovně 2. oddílu. Byla zahájena slavnostním zapálením ohně. Ani déšť a zima nám nevadily. Před klubovnou jsme si pro tyto případy postavili stan s prostorem k sednutí. O jídlo ani pití nebyla nouze. Opékalo se prase, točilo pivo a malinovka a dokonce jste mohli ochutnat i dort, protože co by to bylo za oslavu bez pořádného dortu. Zváni byli všichni, kteří měli zájem s námi toto jubileum oslavit, pobavit se a dozvědět se nejen něco o začátcích oddílu, ale také si prohlédnout fotky z celých 20 let nebo si poslechnout vyprávění o mezinárodním setkání skautů Intercamp 2016, kterého se 3 skautky z našeho oddílu zúčastnily. K nahlédnutí zde také byly kroniky nebo albumy. Každý měl možnost si nechat vyrobit placku s logem 20 let oddílu. Večer jsme měli v plánu romantickou projížďku na pramicích s lampionem, ale kvůli dešti musela být zrušena. Tak snad příště!

Na závěr chceme poděkovat všem rodičům i skautkám za připravení skvělých buchet, chlebíčků, slaných tyčinek a jiného občerstvení. Také nechceme zapomenout poděkovat paní Kálalové a Jandáčkové za vynikající dort.

Oslavu jsme si určitě všichni užili a těšíme se na další! Tak za 5 let!

Více fotek najdete na rajčeti.

Zapsala: Viktorie Chotašová - Tori