Logo střediska
Bylo šestého ledna, léta páně 2009, a pod pláštíkem blížící se noci se v ulici Nad Stadionem sešlo několik malých (a velkých) postaviček...

Všechny ty postavičky se sešly ve svém volném čase, aby mohly v převlecích tří králů vybrat nějaké peníze a pomoci tak potřebným. Letos ale došlo k menší změně, a tak s „malými“ koledníky místo tradičního doprovodu (Boras) byl doprovod mírně netradiční (Chemik, Ladánka). Nejdřív se každá skupina (ano, opravdu jsme dali dohromady dvě skupiny) převlékla u Borase v ping-pongárně a kluci si zkusili naladit svůj hlas na čisté „tříkrálové“ cé.

Střelec, Bowdie a Koda 

A pak to cé zkusili i zazpívat v koledě. Zde je potřeba vyjádřit obrovské díky Zuzce, řečené Žužu, díky které jsme měli kytarový doprovod a také zpětnou vazbu u zpěvu. No a pak jsme konečeně vyrazili.

Gimli, Kulíšek a Ruda 

Lidé z nás povětšinou měli radost a přispívali opravdu štědře. Kromě peněz do kasičky vyfasovali kluci i nějakou tu sladkost a tak byli i oni spokojeni. Nezbývá než dodat, že příští rok určitě zas vyrazíme a možná že příště dáme ty skupiny i tři :-)

 U Borase

A ještě jednou díky klukům, kteří tam byli - Kodovi, Bowdiemu, Střelci, Rudovi, Kulíškovi a Gimlimu!