Logo střediska

Jako každým rokem, tak i letos, se poslední pátek v dubnu slétávají čarodějnice a černokněžníci z dalekého okolí na hřiště za SOU na Malecí, aby spolu oslavili jejich rej. Nejinak tomu bylo i letos ...

Image

V pátek 24.dubna jsme se v 16:30 sešli u Sokolovny a vydali se na cestu na Malecí chystat oslavu pálení čarodějnic. Když jsme přišli na místo, pustili jsme se do práce, bylo potřeba připravit různá stanoviště, na kterých budou děti soutěžit.

Image
Vašek a spol. měli na starosti připevnění lanového žebříku
 
Jinde se chystaly lanové lávky, bludiště, stanoviště s telefonem, házení na plechovky a spousta další zábavy.
Okolo půl šesté začaly přicházet první děti s rodiči. A hned se pustili do práce - běhaly ze stanoviště na stanoviště, plnily různé úkoly a za zdárné splnění všech disciplín si vysloužily sladkou odměnu.
 
Image
Někdo se lanové lávky ještě bál, ale nakonec přešli úplně všichni
 
Image
Přesná frefa ...
 
Image
Chodit na chůdách není žádná sranda ...
 
Image
A nechybělo ani lanové bludiště ...
 
Když jsme se všichni pořádně vydováděli, byl čas zapálit čarodějnici. Té se ze začátku moc nechtělo, ale pak se rozhořela a nic z ní nezbylo. Na ohýnku, který dál plápolal jsme si opekli buřty.
 
Image
Kdo ví, jestli nám ta čarodějnice vůbec chytne ...
 
Image
ale chytla, a tak jsme si mohli opéct buřty
 
Potom jsme ještě hráli fotbal, seděli a zpívali o ohýnku, a když už bylo opravdu pozdě, museli jsme se rozejít domů.
 
Nakonec si dovolím malou statistiku. Dětem bylo rozdáno celkem okolo sta bonbónků, což znamená, že jen dětí se letos přišlo bavit okolo sta a spolu s nimi i spousta rodičů. Takže děkujeme všem za pomoc a za účast a zase za rok se na vás všechny budeme opět těšit!
 
Více fotografií na jdete po kliknutí zde