Logo střediska

Statické

Kapitán oddílu: Jan Remeš - Mlok

Zástupce kapitána oddílu: Radek Prouza DiS - Racek
Zástupce kapitána oddílu: Jakub Pěnička DiS. - Barbušák

 

    

 

 

 

Číst dál: Jak vypadá náš oddíl v roce 2012

Na svatého Václava, 28. září, jsme nasedly společně s kluky z 1. oddílu Albatros do žluto-modrého autobusu a přesně ve 4:30 ráno jsme vyjeli směr Praha. Na start, jinak také Císařskou louku, jsme dorazili o 3 hodiny později a kolem 9. hodiny ranní už startovaly první posádky.

3jezy2021

Číst dál: Napříč Prahou - přes 3 jezy (28. 9. 2021)

Novoměští skauti se letos opět zapojí do řetězce, který rozváží po Evropě symbol míru a přátelství. Světlo (plamínek) pomocí lucerniček a skautských kurýrů doputuje z Betléma, až před novoměstský kostel. 

 
2021 Betlémské světlo
 
O skautské službě si můžete přečíst zde: https://www.skaut.cz/betlemskesvetlo/
 
PS: Prosíme o dodržování bezpečných rozestupů a zakrytí dýchacích cest (při předávce světla)

Vážení rodiče,

 

vedení Junáka – českého skauta rozhodlo, že od 11. března do odvolání bude pozastavena veškerá běžná skautská činnost. Jedná se o družinové schůzky, oddílové schůzky, výpravy, závody i akce skautského vzdělávání.

Vykřičník 2020

Jde o těžký krok, který navazuje na rozhodnutí přijímané státními institucemi v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací...

Číst dál: Dočasné pozastavení skautské činnosti

Aneb "pokoj ve mne - pokoj s Tebou"... jak zní titulek rozšířené akce "Batlémské světlo". Skauti z Nového Města nad Metují pro Vás zajistili dovoz a rozdávání světla přímo v našem bydlišti. Srdečně jste zváni všichni, kdo o světlo budete mít zájem. Světlo se každý rok zapálí v Betlémě, odkud je dále rozváženo vlakovými koridory. Více o "Betlémském světlu" si můžete přečíst na www.betlemskesvetlo.cz.

Betlémské světlo skauti NMnM

Případné dotazy, směřujte na vedoucího akce: Tomáš Jirounek (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 732 753 400)