Logo střediska
A jak jsme reprezentovali my? Sice jsme nedosáhli tak vysoko jako čtyřka, ale určitě jsme si celý turnaj neužili o nic méně. Jak? To se dozvíte, když si přečtete článek...

V sobotu ráno se členové týmu 1. oddílu natěsnali do hasičské budky a vydali se pod Méďovou navigací do Svatoňovic.

Jenomže to by nesměl být navigátor Méďa, abychom se neztratili... stihli jsme však díky dostatečné časové rezervě začátek našeho prvního utkání, takže se zase tak moc nestalo.

Jela s námi i Očko, která si taky chtěla zahrát, a tak jsme ji vzali do týmu na pozici brankáře. Celkem nás tedy bylo osm (Racek, Medvěd, Rákosníček, Dundee, Ledňáček, Tygr, Očko, Barbušák).V základní skupině jsme narazili na tým domácích, dále na kluky ze Rtyně a na holky z Náchoda.

Zápasy byly vyrovnané, ale dopláceli jsme na nepřesnost (nebo možná neschopnost) v koncovce. Každopádně obrana byla precizní a tak jsme po baráži postoupili do čtvrtfinále.

V tomto zápase se rozhodovalo, které týmy budou bojovat o medaile a na které zbyde spodní polovina prvních osmi míst. Jelikož jsme hráli proti hodně početnějšímu a i lepšímu týmu "Náchodských chuligánů", nemohlo to dopadnout jinak než prohrou. Tedy, mohlo, ale nedopadloSmile.

Dalším zápasem byl zápas o postup do hry o 5. - 6. místo. Po Barbušákově vedoucím gólu to dlouho vypadalo, že zápas dopadne dobře, ale pak přišlo vyloučení téhož hráče za nedodrženou vzdálenost při rozehrávce - krušné chvíle pro naši obranu. Když však byl Tygr v samostatném nájezdu na bránu faulován, bylo nařízeno trestné střílení. Jenomže náš smolař neproměnil.

Ještě 5 vteřin před koncem jsme vedli, ale půl vteřiny před závěrečným hvizdem byl díky drobnému zaspání  obrany zápas srovnán. Po prodloužení, ve kterém gól nepadl, rozhodovaly samostatné nájezdy, které jsme k naší smůle projeli na celé čáře.

Zbyl na nás tedy už jenom zápas o sedmé místo, který jsme vyhráli a tím jsme se vyrovnali loňskému výsledku.

Chvíle mezi zápasy jsme si krátili hraním Bangu a svačením. Samozřejmostí bylo povzbuzování a aplaudování dobrým výkonům ostatních týmů za zvuku bubnů. Nezbývá než pochválit členy našeho týmu za bojovnost, poděkovat jim a soupeřům vzkázat: "Těšte se na nás zase za rok!"

Foto a další info na: http://capkoviceopen.wz.cz/