Logo střediska
V sobotu 20. října jsme se sešli v brzkých ranních hodinách na novoměstském nádraží, sice nepršelo, ale aspoň mrzlo. Bylo nás celkem deset, docela hezký počet.
Cestou novým vlakem (Regionova) se připravila celodenní hra - vrah

(Jedná se o hru, při které nesmíte převzít věc z ruky člověka, který se vás snaží zavraždit. Chrobák rád vysvětlí).
Pod vlivem absolutního odmítání podávaných sladkostí jsme se dostali až do bolehošťského lesa, kde začala na tradičním místě první hra - koulovačka. Vše probíhalo hladce, až na pár malých detailů: Hra se docela vlekla, byl malý počet hráčů a Jerry to schytal koulí do oka a ještě teď tam má moncla. Poté následovala zase jedna tradiční hra Švýcary, při které se nic tak zvláštního vlastně nestalo.
Oběd proložil krátký přesun k písáku a zde pak i začala další hra. Hašan přišel s RPG koulovačkou na motivy LoTR, jejíž samotné vysvětlení zabralo kupu času. Hra se mi dost líbila, dokázal jsem se na ní koukat celé hodiny. Chvíli před odchodem proběhla výstavba pískového Springfieldu a jeho opětovné zničení.
Cestou Hašanovi vypadla rukavice, kterou se mu až téměř k nádraží nepodařilo vyzískat, moc spokojený nebyl, ale ostatní se museli neustále smát, kdo ví proč.
Akce proběhla dle mého názoru úspěšně, skoro nikdo se nezranil a možná si někdo něco odnesl. 
Chrobák