Logo střediska

R&R – Hyeny

Prométheus. Bájná to postava řeckých bájí a pověstí, která přinesla lidem prvotní jiskru, která rozdmýchala oheň v lidských obydlích i srdcích. Ne náhodou byla akce určená pro rovery a rangers z celého střediska pojmenována na jeho počest.

prometh011

Číst dál: Akce Prométheus

Na přelomu dubna a května se výkvět našeho roverstva pod zkušeným Havraním vedení m (alespoň papírově) vydal na celostátní setkání Roverů & Rangers v pevnosti Josefov u Jaroměře. Pokud vás zajímá, jak to vypadalo, nudíte se, nebo jste se prostě jen omylem dočetli až sem, nelamte nade mnou, prosím, hůl a račte číst dál ;)

ObRok 2009 

Číst dál: ObRok 2009
Ivančena je považována za Mekku českých skautů - každý by se tam alespoň jednou za život měl podívat. Naše roverská výprava, která se kvůli nízké účasti smrskla na výpravu třetího oddílu, tak učinila letos. A že to stálo opravdu za to!
Číst dál: Ivančena - na skautskou Mekku

A bylo to tu. Podle nejnovějších technologických vychytávek jsme měli hledat ….???

Byli jsme obeznámeni, že se máme sejít dne 10.10.2008 v 16:30 na vlakovém nádraží v Novém Městě nad Metují a tak jsme také učinili. Na nádraží jsme se spočítali, rozebrali jídlo do batohů, koupili jízdenku a oplakali zjištění, že Hanka s námi nepojede. V 16:43 nám přijel vlak a my se mohli vydat vstříc novému dobrodružství….

Číst dál: Jeřáb 10002
První literární večer Hyen, kde jste se dozvěděli co jste nevěděli aneb putování po osobních knihovnách.
Číst dál: Literární večer Hyen